O nas

Misja

Kosmetologia oraz medycyna estetyczna to obszary, z których dobrodziejstw chciałaby skorzystać w wybranym przez siebie czasie prawie każda kobieta. Budzą one jednak tyle samo pozytywnych emocji co często obaw i kontrowersji. Pozwolimy Ci skorzystać z cudownych metod zaawansowanej kosmetologii i medycyny estetycznej, w poczuciu pełnego bezpieczeństwa i komfortu. Pozwól zatrzymać piękno które nosisz w sobie!

Kompleksowość najwyższej jakości usług

Piękno trudno opisać słowami, my jednak spróbujemy... Kim jesteśmy??? Jesteśmy grupą kosmetologów, lekarzy i masażystów, którzy w sposób profesjonalny troszczą się o pielęgnację skóry i modelowanie sylwetki. Pomimo kilkuletniej obecności na rynku, ciągle się rozwijamy, wychodząc naprzeciw zmianom jakie zachodzą w kosmetologii. Od momentu rozpoczęcia działalności stale powiększamy zakres oferowanych usług, aby jak najlepiej dopasować się do oczekiwań naszych Klientów. Tym razem robimy kolejny krok na przód- otwieramy kolejny salon - w nowej lokalizacji! Zasada, która nam przyświeca od początku działalności pozostaje niezmienna - zadbamy o Twoją skórę, sylwetkę, a ponadto pozwolimy się odprężyć i zrelaksować.
Ma być nie tylko skutecznie, ale też bezpiecznie. Zależy nam, aby nasi Klienci mogli korzystać z oferowanych przez nas zabiegów pod okiem profesjonalistów. Jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji, dlatego każda wizyta poprzedzona jest wnikliwą konsultacją. My też mamy przy tym swoje marzenia - chcemy być w Waszych oczach pionierami opiewającymi kobiece piękno, kreatorami nowych trendów na rynku kosmetycznym i ekspertami metamorfoz.

Procedury pielęgnacyjne tworzące menu zabiegowe pomagają skutecznie odmłodzić i ujędrnić skórę. Zapewniają przy tym głęboką regenerację, odnowę i wyjątkową holistyczną przyjemność. Wokół roznosi się przyjemny zapach olejków eterycznych, a do uszu dociera relaksująca muzyka. W centrum Warszawy także można oddalić się na chwilę od zgiełku i codziennych problemów.
Piękno wymaga nie tylko oprawy, ale też szczególnego traktowania. W zabiegach medycyny estetycznej kierujemy się zasadą, by korygując niedoskonałości, wydobyć naturalne piękno i uwidocznić atuty. Po przekroczeniu progu naszego salonu to my jesteśmy za Ciebie odpowiedzialni.

Komfort, nowoczesność, innowacyjne technologie

Zależy nam nie tylko na Twoim dobrym samopoczuciu i urodzie ale także bezpieczeństwie. Dlatego gwarantujemy całkowitą sterylność zabiegów, najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie kosmetologów i lekarzy. Podstawą medycyny estetycznej, a więc także naszego gabinetu, są innowacyjne technologie : laseroterapia, fale radiowe, mezoterapia, liposukcja, termolifting.
Dbamy o swoich klientów i doceniamy zaufanie jakim nas darzą. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych markach, znanych na całym świecie. Poddając się zabiegom opartym na ekskluzywnych kosmetykach, nie będziesz długo musiała czekać na efekty, bo są one widoczne niemal natychmiast. Zabiegi wykonujemy z najwyższą starannością, a tuż po nich informujemy o sposobach pielęgnacji skóry, wyposażając Klientów w wiedzę, która procentuje zachowaniem zdrowego i młodego wyglądu skóry.

Nasze gabinety